Rocznik 2004

TRAMPKARZE – PIAST IX GLIWICE

TRAMPKARZE ROCZNIK 2004 (TR. II KLASY BŁAŻEJ BIENIASZEWSKI, TR. INSTRUKTOR KRZYSZTOF BEDNAREK)Tel: 795 416279

Trwa ciągły nabór do sekcji piłki nożnej młodzieżowej.  Rodzice, którzy chcą zapisać swoje dzieci do drużyny  proszeni są o kontakt bezpośrednio z trenerem.

 Tabela

Lp

Zespół

M

Z

R

P

Pkt

B+

B-

+/-

1

SWSM Promotor

10

9

0

1

27

110

15

95

2

Piast I Gliwice

10

9

0

1

27

83

16

67

3

MKS I Zaborze

10

8

1

1

25

82

23

59

4

APN II Knurów

10

5

1

4

16

48

33

15

5

MKS II Zaborze

10

4

2

4

14

43

30

13

6

Piast II Gliwice

10

4

1

5

13

38

39

-1

7

Football Dreams
Gliwice

10

3

1

6

10

27

54

-27

8

Concordia Knurów

10

3

1

6

10

22

52

-30

9

MKS Sośnicowice

10

3

1

6

10

31

72

-41

10

Czarni Pyskowice

10

2

0

8

6

13

62

-49

11

APN I Knurów

10

1

0

9

3

8

109

-101

 

Kolejka: 1 w dniach 06-09-2013

GKS PIAST II GLIWICE - MKS II ZABORZE   1 – 4
BRAMKA: Bartosz Jastrowicz 1

 

MKS SOŚNICOWICE – GKS PIAST I GLIWICE   0 -14
BRAMKI: Oskar Bernatek 4, Olaf Gross 3, Chwistek Oskar 3, Bartek Orlikowski 2, Przemek Kędzierski 1, Masłowski Fabian 1

 

Kolejka 2 w dniach 10-09-2013

GKS PIAST I GLIWICE - APN I KNURÓW  15 – 0
Bramki: Oskar Chwistek 3, Bartek Orlikowski 3, Olaf Gross 2, Błażej Krzemiński 2, Oskar Bernatek 2, Damian Skowronek 1, Adam Byzdra 1, Fabian Masłowski 1

GKS PIAST II GLIWICE - CZARNI PYSKOWICE  8 – 0
Bramki: Paweł Przytocki 2, Bartek Jastrowicz 1, Janek Smolarczyk 1, Ksawery Drzewiecki 1, Szymon Przytocki 1, Łukasz Hartowicz 1, Mateusz Wilk 1

Kolejka: 3 w dniach 13-09-2013

MKS SOŚNICOWICE – GKS PIAST II GLIWICE  0 – 6
Bramki: Aleksandros Tasikas – Lech 3, Bartosz Jastrowicz 1, Szymon Przytocki 1, Paweł Przytocki 1

 

MKS I ZABORZE – GKS PIAST I GLIWICE  7 – 2
Bramki: Oskar Chwistek 1, Błażej Krzemiński 1

Kolejka: 4 w dniach 20-09-2013

GKS PIAST II GLIWICE - APN I KNURÓW  9 – 0
Bramki: Alexandros Tasikas-Lech 3, Mateusz Wilk 2, Bartosz Jastrowicz 1, Jan Smolarczyk 1, Szymon Przytocki 1, Paweł Przytocki 1

GKS PIAST I GLIWICE – pauza

Kolejka: 5 w dniach 27-09-2013

KS FOOTBALL DREAMS GLIWICE – GKS PIAST I GLIWICE  0 – 7
Bramki: Tytus Tarczyński 1, Filip Kukuła 1, Tobiasz Zmysłowski 1, Przemysław Kędzierski 1, Fabian Masłowski 1, Adam Byzdra 1, Oskar Chwistek 1

MKS I ZABORZE – GKS PIAST II GLIWICE   6 – 1
Bramka: Bartosz Jastrowicz 1

Kolejka: 6 w dniach 04-10-2013

GKS PIAST I GLIWICE - KS CONCORDIA KNURÓW   13 – 0
Bramki: Jakub Mika 3, Tobiasz Zmysłowski 2, Przemysław Kędzierski 2, Bartek Orlikowski 2, Paweł Lulewicz 1, Olaf Gross 1, Oskar Chwistek 1, Kacper Szumski 1

GKS PIAST II GLIWICE – pauza

Kolejka: 7 w dniach 11-10-2013

KS FOOTBALL DREAMS GLIWICE – GKS PIAST II GLIWICE       5 – 2
Bramki: Jan Smolarczyk 1, Bartosz Jastrowicz 1

 

SWSM PROMOTOR ZABRZE – GKS PIAST I GLIWICE     1 – 5
Bramki: Błażej Krzemiński 2, Olaf Gross 1, Michał Marciniak 1, Oskar Chwistek 1

 

Kolejka: 8 w dniach 18-10-2013

MKS II ZABORZE – GKS PIAST I GLIWICE  3 – 4
Bramki: Olaf Gross 1, Oskar Chwistek 1, Mikołaj Janik 1, Błażej Krzemiński 1

GKS PIAST II GLIWICE - KS CONCORDIA KNURÓW    5 – 5
Bramki: Ksawery Drzewiecki 2, Adam Bronikowski 1, Mateusz Wilk 1, Mateusz Piewko 1

Kolejka: 9 w dniach 26-10-2013/27-10-2013
SWSM PROMOTOR ZABRZE – GKS PIAST II GLIWICE   8 – 2
Bramki: Szymon Przytocki 1, Bartosz Jastrowicz 1

GKS PIAST I GLIWICE - APN II KNURÓW     2 – 1
Bramki: Fabian Masłowski 1, Błażej Krzemiński 1

Kolejka: 10 w dniach 02-11-2013/03-11-2013

GKS PIAST II GLIWICE – GKS PIAST I GLIWICE   2 – 10
|Bramki: Szymon Przytocki 2
Dorian Kugel 3, Oskar Chwistek 3, Jakub Mika 2, Tytus Tarczyński 1, Oskar Bernatek 1

 

Kolejka: 11 w dniach 09-11-2013/10-11-2013

GKS PIAST I GLIWICE - MKSR CZARNI PYSKOWICE   11 – 0
Bramki: Jakub Mika 3, Bartek Orlikowski 2, Oskar Bernatek 1, Tytus Tarczyński 1, Filip Kukuła 1, Błażej Krzemiński 1, Kacper Szumski 1, Damian Skowronek 1

APN II KNURÓW – GKS PIAST II GLIWICE   4 – 2
Bramki: Łukasz Hartowicz 1, samobójcza

 

PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ 2013

GKS PIAST I GLIWICE:

LP       ZAWODNIK                                       MECZE                                   BRAMKI

 

1          SKOWRONEK DAMIAN       9                                  2

2          ZMYSŁOWSKI TOBIASZ    9                                  3

3          JANIK MIKOŁAJ                     9                                  1

4          GROSS OLAF                              9                                  8

5          KUKUŁA FILIP                         8                                  2

6          KĘDZIERSKI PRZEMYSŁAW        8                                  4

7          CHWISTEK OSKAR              8                                  14

8          SZUMSKI KACPER                 8                                  2

9.         LULEWICZ PAWEŁ              8                                  1

10        BYZDRA ADAM                      8                                  2

11        KUGEL DORIAN                     7                                  3

12        MASŁOWSKI FABIAN        7                                  4

13        MIKA JAKUB                             7                                  8

14        BERNATEK OSKAR               6                                  8

15        KRZEMIŃSKI BŁAŻEJ         6                                  8

16        ORLIKOWSKI BARTŁOMIEJ        5                                  9

17        TARCZYŃSKI TYTUS                        5                                  3

18        ROMANOWSKI BARTŁOMIEJ      2                                  -

19        MARCINIAK MICHAŁ                        1                                  1

20        STAROBRAT PATRYK                        -                                  -

 

GKS PIAST II GLIWICE:

 

1          GRZESIKIEWICZ GRACJAN                        10                                -

2          PRZYTOCKI SZYMON                                  10                                6

3          HARTOWICZ ŁUKASZ                                 10                                2

4          WILK MATEUSZ                                            10                                4

5          JASTROWICZ BARTOSZ                             10                                7

6          BRONIKOWSKI ADAM                                 9                                  1

7          DRZEWIECKI KSAWERY                             9                                  3

8          WYSOCZAŃSKI-JANKOWICZ TOMASZ     9                                  -

9          DARA JAKUB                                               8                                  -

10        SMOLARCZYK JAN                                      8                                  3

11        SZYWAŁA FILIP                                            8                                  -

12        GÓRALCZYK ALAN                                      7                                  -

13        TASIKAS-LECH ALEKSANDROS         7                                  6

14        PIEWKO MATEUSZ                                      5                                  1

15        DUSZENKO MICHAŁ                        4                                  -

16        FUNDAMENT MICHAŁ                                 4                                  -

17        PRZYTOCKI PAWEŁ                                    4                                  4

18        BEZRĄK KACPER                                        -                                  - 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


1 × = pięć

Lesław Kuś – ostatni wywiad

Wygraj koszulkę z autografami
koszulka-piast-manta
Piast – Lechia, fotorelacja
Wokół urodzin Piasta

Transfery – lato 2015
Odchodzą:
  • Piotr Brożek,
  • Alberto Cifuentes ,
  • Krzysztof Hałgas,
  • Łukasz Hanzel,
  • Csaba Horváth,
  • Matej Ižvolt,
  • Dawid Janczyk,
  • Ruben Jurado,
  • Wojciech Kędziora,
  • Carles Martínez,
  • Armando Nieves
  • Tomasz Podgórski
  • Kamil Wilczek
  • Konstantin Vassiljev
 
Przychodzą:
  • Karol Angielski (N - Śląsk Wrocław),
  • Josep Bariśić (N - Zawisza Bydgoszcz),
  • Cezary Demianiuk (N - Pogoń Siedlce),
  • Jakub Kuzdra (P - Unia Tarnów),
  • Patrik Mraz (O - Górnik Łęczna)
  • Rafał Leszczyński (B - Dolcan Ząbki)
  • Marcin Pietrowski (Lechia Gdańsk)
Sparingi – lato 2015
19.06.2015
MSK Żylina
Piast
5:3
27.06.2015
Sigma Ołomuniec
Piast
?:?
04.07.2015
Zagłębie Lubin
Piast
 
05.07.2015
Chrobry Głogów
Piast
?:?
11.07.2015
SFC Opava
Piast
?:?
Tabela – sezon 2015/16
Lp. Zespół M Pkt Bramki
1. Lech Poznań
0
0
0:0
2. Legia Warszawa
0
0
0:0
3. Jagiellonia Białystok
0
0
0:0
4. Śląsk Wrocław
0
0
0:0
5. Lechia Gdańsk
0
0
0:0
6. Wisła Kraków
0
0
0:0
7. Górnik Zabrze
0
0
0:0
8. Pogoń Szczecin
0
0
0:0
   
9. Cracovia Kraków
0
0
0:0
10. Ruch Chorzów
0
0
0:0
11. Korona Kielce
0
0
0:0
12. Piast Gliwice
0
0
0:0
13. Podbeskidzie B-B
0
0
0:0
14. Górnik Łęczna
0
0
0:0
15. Zagłebie Lubin
0
0
0:0
16. Bruk Bet Nieciecza
0
0
0:0
Terminarz
Kol Gospodarz Gość Data Godz.
I Piast Termalica 18.07. ??:??
II Ruch Piast 25.07. ??:??
III Piast Gornik Z. 01.08. ??:??
IV Cracovia Piast 08.08. ??:??
V Piast Legia 15.08. ??:??
VI Lech Piast 22.08. ??:??
VII Piast Górnik Ł. 29.08. ??:??
VIII Pogoń Piast 12.09. ??:??
IX Piast Lechia 19.09. ??:??
X Śląsk Piast 26.09. ??:??
XI Piast Wisła 03.10. ??:??
XII Podbeskidzie Piast 17.10. ??:??
XIII Piast Korona 24.10. ??:??
XIV Piast Zagłębie 31.10. ??:??
XV Jagiellonia Piast 07.11. ??:??
XVI Termalica Piast 23.11. ??:??
XVII Piast Ruch 28.11. ??:??
XVIII Górnik Z. Piast 02.12. ??:??
XIX Piast Cracovia 05.12. ??:??
XX Legia Piast 12.12. ??:??
XXI Piast Lech 19.12. ??:??
Dołącz do nas!
twojtyp.pl
Baner_studiok3
Ostatni
piast_cracovia
Gdzie: Gliwice, ul Okrzei
Kiedy: 05.06.2015. 20:30
Wynik: 0:3
Widzów: 4474
Kolejka 1
Lech
:
Pogoń
Lechia
:
Cracovia
Piast
:
Termalica
Śląsk
:
Legia
Ruch
:
G. Łęczna
Zagłębie
:
Podbeskidzie
Korona
:
Jagiellonia
Wisła
:
Górnik Z.
Partnerzy
http://poki.pl
livesports
TEAM
Team-prawa-strona Zaprasza na letni obóz sportowy
Lipiec 2015
P W Ś C P S N
« cze    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031