Trener:

• Marcin Brosz
 wynik:

2:2

FT – To już koniec przygody Piasta Gliwice w Lidze Europy, dziś się nie udało przejść Qarabağ Ağdam, ale co nas nie zabije to nas wzmocni. Brawa dla zawodników z Gliwic, pokazali, że potrafią grać w piłkę. 2:2 to wynik, który daje awans przeciwnika do kolejnej rundy. Na dziś dziękuję i zapraszam na kolejne ligowe spotkanie w którym to Piast Gliwice podejmie Zagłębie Lubin

120 – Szumski w sytuacji sam na sam nie dał sobie trafić bramkę
118 – Żółta kartka dla bramkarza gości
117 – Rożny dla Piasta
116 – Kapolongo oddaje strzał na bramkę Szumskiego, ale zawodnik Kabachu nie trafia w bramkę
115 – Docekal strzela obok bramki
112 – Gliwiczanie próbują szarżować bramkę gości, ale brak skuteczności. Robaka łapią skurcze
108 – Gool dla Kabachu, strzelcem Urlich Kapolongo, piłkarz zgubił Zbozienia i oddał strzał na krótszy słupek, Szumskiego nie było przy słupku. Niestety to koniec marzeń o pucharach dla Niebiesko- czerwonych, ale jak to mówią do puki piłka w grze, wszystko jest możliwe
107 – Docekal na spalonym
HT – Chwila przerwy i zaczynamy 2 połowę, na stadionie słychać głośne GKS!
105 – Król strzela nad bramką Kabachu
102 – Lazdins fauluje gracza z numerem 7 (Karabach)
100 – Corner dla Karabachu
99 – Szumski pewnie na 16 metrach wychodzi do piłki
98 – Rożny dla gości
97 – Podgórski centruje w pole karne przeciwnika, niestety dośrodkowanie nie było do żadnego z naszych zawodników
96 – Za Izvolta wchodzi Cicman
95 – Taktyczny faul Podgórskiego
93 – Rzut wolny dla Gliwiczan, do bramki 25 metrów
92 – Izvolt walczył w polu karnym przeciwnika, niestety nie udało mu się wywalczyć rożnego
91 – Piast Gliwice rozpoczął 2 połowę
FT – Czeka nas dogrywka po wyniku 2:1 dla Gliwiczan, to pierwsza dogrywka od czasu powstania nowego stadionu. Czy Piasta stać na awans? Czekamy na pierwszą połowę dogrywki
90+ – Robak w ataku, 4 obrońców go obstawiło i wybiło piłkę, następnie Izvolt podaje do Robaka, ale niestety napastnik był już na pozycji spalonej
90+ – Sędzia doliczył do regulaminowego czasu gry 3 minuty
90 – Przed doskonałą szansą Almeida, Szumski szybciej wyszedł z bramki
85 – Za Gelashvili’ego wchodzi Kapolongo
84 – Robak na spalonym
81 – Almeida centruje piłę na głowę George, Klepczyński skutecznie odcina od strzału
77 – Rożny dla Piasta
75 – Za Nadirova wchodzi Guseynov
74 – Za Hanzela wchodzi Docekal
73 – Lazdins wrzuca piłkęw pole karne gości a Izvolt niecelnie strzela na bramkę Varvodić’a
71 – Matras główkuje ale obrona Karabachu na posterunki i wybija piłkę z własnego pola karnego
68 – Za Rubena wchodzi Lazdins
65 – Gracz z numerem 17 (Karabach) strzela z głową z 5 metra, na szczęście piłka przechodzi obok słupka Szumskiego
63 – Dobre podanie Hanzela dało szansę na zagrożenie bramki gości, niestety Jurado podaje niedokładnie
51 – Zawodnik z numerem 17 (Karabach) zagrywa do Reynaldo, ten mija się z piłką
50 – Dobra centra Króla w pole karne przeciwnika, ten zawodnik zasługuje dzisiaj na pochwałę
49 – Piast od pierwszych minut spokojnie
47 – Robak fauluje piłkarza z numerem 2 (Karabach)
46 – Hanzel fauluje zawodnika z numerem 16 (Karabach)
HT – Sędzia zaprasza piłkarzy do szatni
45 – Zawodnik z numerem 25 podaje na 5 metr do Gelashvili’ego ale ten nie trafia w piłkę
43 – Matras zagrywa główką do Jurado a ten szukał Robaka, niestety Hiszpan grał na pamięć i dograł niecelnie do napastnika
41 – Żółtą kartką za faul od tyłu został ukarany Gelashvili
39 – Król skutecznie przerywa atak gości
36 – GOOOOOOOL dla Piasta!!!! Podgórski wrzuca w pole karne a tam Robak dostawia nogę i pokonuje bramkarza Kabacha
35 – George fauluje króla
34 – Hanzel faulowany
33 – Szybka kontra Gliwiczan
32 – Kolejny rzut rożny dla Kabachu
30 – Corner dla gości
28 – Podgórski dośrodkował z rożnego, w tym zamieszaniu piłka trafia do Martasa a ten bez żadnych problemów skierował piłkę do statki. Nowy stan meczu to 1:1
26 – Rożny dla Gliwiczan
25 – Żółta kartka dla Teli za niesportowe zachowanie
24 – Reynaldo podaje do George a ten w 100% okazji na bramkę przestrzelił

22 – Gelashvili zrobił Zbozienia jak dziecko i oddał strzał, nasz bramkarz na posterunku
19 – Piast konsekwentnie gra długimi piłkami na Robaka
17 – Reynaldo oddaje strzałz 15 metrów obok słupka Szumskiego
16 – Matras fauluje piłkarza gości z numerem 11
14 – Zbozień podaje do Izvolta a ten źle przyjmuje, piłka dla Karabachu
12 – Reynaldo fauluje Zbozienia
11 – Izvolt na spalonym
08 – Gol dla Qarabağ Ağdam! Reynaldo podaje do do George a ten zamienia to na bramkę. 0:1 dla gości
06 – Piast gra wysokim pressingiem, obrona ustawia się na wysokości 35 – 40 metra
05 – Robak dogrywa w pole karne gdzie był Ruban, niestety Hiszpan nie zdążył dołożyć nogi
03 – Wysoka piłka na Robaka, niestety bramkarz zbiera naszemu napastnikowi piłkę z głowy
02 – Piłka z cornera wpada pod nogi Króla, obrońca huknął z z lewej nogi i niewiele mu zabrakło do trafienia bramki
01 – Piłkarze Piasta od pierwszym minut ruszyli do ataku, Ruben podaje do Izvolta a ten wywalczył rożny
00 – Piłkarze wyszli na boisko, już za chwilę zaczynamy mecz
00 – Roszady w wyjściowym składzie, Polak na ławce rezerwowych a w jego miejsce wszedł Klepczyński
00 – Spiker zapowiada zawodników, na stadionie jak zawsze słychać głośne „JEST!”
00 – Warto wspomnieć o tym, że na dzisiejsze spotkanie przyjechało 8 kibiców BATE Borisov
00 – Witam państwa ze stadionu przy ulicy Okrzei. Dziś dojdzie do rewanżowego spotkania piasta Gliwice z Qarabağ Ağdam. Po wczorajszej konferencji prasowej możemy spodziewać się otwartej gry, w której może paść dużo bramek

Sędziowie: Stanislav Todorov (Sędzia Główny)
Veselin Dobriyanov i Martin Dimitrov (Sędzia Liniowy)