Transport osób za granicę - Belgia, Holandia, Niemcy. Vipmartour - Mariusz Woszczyński

Sasa Aleksander Zivec piłkarzem Piasta

Sasa-Aleksander-ZivecZnane jest już nazwisko zawodnika ze Słowenii o którym pisaliśmy wczoraj. Jest nim Sasa Aleksander Zivec. Piłkarz przyjechał ze Słowenii, przeszedł badania lekarskie i zaraz potem związał się z Piastem dwuletnim kontraktem. Zivec ma 23 lata. Pochodzi ze Słowenii, ostatnio występował w NK Domzale. Jest to lewonożny zawodnik, do tej pory głównie grywał na lewej pomocy. Ma też za sobą występy w młodzieżowej reprezentacji Słowenii.

Tomas Docekal będzie wypożyczony

Tomas-Docekal2Tomas Docekal nie będzie bronił barw Piasta w rundzie jesiennej obecnego sezonu. Czeski napastnik zostanie wypożyczony. Docekal wróci do swojej ojczyzny. Jego nowym klubem będzie – FC Slovácko, szósta drużyna czeskiej ekstraklasy minionego sezonu.

źródło: piast.gliwice.pl

Piast – Zawisza, trenerzy o meczu

Perez-PogonAngel Perez Garcia może odetchnąć z ulgą. wreszcie prowadzony przez niego Piast wygrał i to w sposób przekonywujący. To powinno, przynajmniej na jakiś czas pozwolić trenerowi spokojnie przygotowywać zespół do kolejnych spotkań – Zawodnicy wiedzieli o co toczy się ta gra, więc na drugą połowę wyszli z podwójną motywacją. Muszę im bardzo podziękować za to, że wygrali powiedział trener Piasta na pomeczowej konferencji. Czytaj dalej

Piast – Zawisza Bydgoszcz, skrót mecz

Kamil-WilczekPierw­sza po­ło­wa nie przy­nio­sła goli. Kilka zna­ko­mi­tych oka­zji do ob­ję­cia pro­wa­dze­nia mieli pił­ka­rze Za­wi­szy, lecz za­bra­kło im sku­tecz­no­ści. Po zmia­nie stron to go­spo­da­rze wresz­cie po­ka­za­li pazur. Dwa gole Ru­be­na Ju­ra­do i tra­fie­nie Ka­mi­la Wilcz­ka dały pierw­sze w se­zo­nie zwy­cię­stwo dru­ży­nie Pia­sta Gli­wi­ce. Go­ście z kolei prze­gra­li swój szó­sty mecz z rzędu. Oglądaj TUTAJ

Zagrali dla trenera. Piast – Zawisza, komentarz

piast-zawisza2014Piast wygrał pierwszy mecz w tym sezonie i to w sposób bardzo przekonywający. Gliwiczanie pewnie, bo 3:0 pokonali Zawiszę Bydgoszcz. Bramki dla niebiesko-czerwonych strzelali Ruben – 2 i Wilczek – 1. Po pierwszej połowie nie zanosiło się na tak efektowną wygraną. Oba zespoły grały słabo, ale od momentu zdobycia pierwszego gola gospodarze dali już popis skuteczności. Czytaj dalej

Piast Gliwice – Zawisza Bydgoszcz, relacja LIVE

piast_zawiszaZarówno Piast jak i Zawisza grają w tym sezonie poniżej oczekiwań. Oba zespoły zgromadziły do tej pory zaledwie po trzy punkty. Te cenniejsze jednak zdobył Piast, bo na boiskach silnych rywali. Gliwiczanie grają u siebie i będą faworytem tego pojedynku. Czy to pomoże podopiecznym Angela Pereza w dobyciu kompletu punktów? Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE

Niezbędnik kibica 7. kolejki

ekstraklasa-bigPrzed nami 7. kolejka spotkań o mistrzostwo ekstraklasy. Mecze będą rozgrywane tym razem od piątku do niedzieli. Potem nastąpi dwutygodniowa przerwa na reprezentację. Kolejkę tę rozpocznie pojedynek Piasta z Zawiszą. Jeszcze w piątek Wisła zmierzy się z GKS Bełchatów. Jako ostatnie na murawę wybiegną w niedziele drużyny Lecha i Cracovii. Czytaj dalej

dawid-janczyk2014
Ważne jest, aby w meczu swoje wybiegać, a przy okazji zaprezentować się jak najlepiej i tymi małymi kroczkami zmierzać w stronę pierwszej drużyny