KADRA - SEZON 2011/12 

RUNDA JESIENNA

Przybyli:
Mateusz
Bodzioch (P - Ruch Zdzieszowice),
Tomasz Bzdęga (N - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski),
Pavol Cicman (N - MFK Dolný Kubín),
Kamil Groborz (P - Gazobudowa Zabrze),
Krzysztof Hałgas (P - Olimpia Elbląg),
Rubén Jurado (N - UD Almansa),
Wojciech Kędziora (N - Zagłębie Lubin),
Marcin Korbecki (B - Karpaty Krosno),
Wojciech Lisowski (O - Legia Warszawa (ME)),
Szymon Matuszek (P - Chojniczanka Chojnice), Radosław Murawski (P - junior),
Gediminas Paulauskas (O - brak klubu),
Rafał Pietrzak (P - Górnik Zabrze),
Adrian Świątek (N - Ruch Radzionków),
Dariusz Trela (B - Okocimski KS Brzesko),

Testowani:
Adrian Nakonieczny, Łukasz Winiarczyk Maciej Gostomski, Tomasz Milcarz, Krystian Milcarz, Maksym Pokotyluk, Jan Novotny, Olivier Łuszcz, Richard Veverka, Przemysław Bella, Mateusz Urbański, Pavel Vrana, Krzysztof Zaremba, Ladislav Kirschner, Krystian Getinger, Valentin Jeriomienko, Eimantas Marozas, Krystian Puton, Damian Łukasik

Odeszli:
Jakub
Smektała (Ruch Chorzów)
Maycon (Jagiellonia Białystok)
Igor Lewczuk (Ruch Chorzów via Jagiellonia)
Bartłomiej Sielewski (Wisła Płock)
Jakub Biskup (Nieciecza)
Michał Chałbiński (Koniec kariery)
Sławomir Szary (Olimpia Elbląg)
Mariusz Muszalik (Olimpia Elbląg)
Bartosz Iwan (Olmpia Elbląg)
Krzysztof Kozik (GKS Katowice)
Jarosław Kaszowski (Ruch Radzionków)
Paweł Gamla (Polonia Bytom)
Dawid Tomanek (Przyszłość Ciochowice) - W
Robert Pietrek (Rozwój Katowice) - W
Roman Maciejak (Górnik Wałbrzych) - W

Zawodnik

Nr

data ur.

Wzrost/waga

Poprzedni klub

Gry


Bramkarze:

Marcin Korbecki

30

12.10.90

184/80

Karpaty Krosno

-

Jakub Szmatuła

1

22.03.81

187/79

Górnik Zabrze

13

Dariusz Trela

12

05.12.89

183/80

Okocimski KS Brzesko

7


Obrońcy:

Jan Buryán

20

17.02.77

182/80

MFK Karviná

13

Adrian Klepczyński

14

01.04.81

187/73

Polonia Bytom

18

Łukasz Krzycki

15

10.01.84

188/79

GKS Tychy '71

16

Wojciech Lisowski

21

10.02.92

186/74

Legia Warszawa

4

Mateusz Matras

4

23.01.91

193/88

Gwarek Ornontowice

16

Gediminas Paulauskas

18

27.10.82

189/78

Illicziwec-2 Mariupol

9

Bartosz Sopel

25

30.10.90

182/72

-

1

Mateusz Bodzioch

5

04.06.90

190/82

Ruch Zdzieszowice

11


Pomocnicy:

Tomasz Bzdęga

7

18.03.85

185/82

KSZO Ostrowiec Swietokrzyski

14

Krzysztof Hałgas

11

27.01.91

186/71

Olimpia Elblag

5

Szymon Matuszek

3

07.01.89

185/79

Chojniczanka Chojnice

12

Marcin Pietroń

9

24.01.86

175/66

Arka Gdynia

5

Rafal Pietrzak

2

30.01.92

176/69

Górnik Zabrze

7

Tomasz Podgórski

17

30.12.85

175/70

Zawisza Bydgoszcz

18

Rudolf Urban

8

01.03.80

181/75

Sandecja Nowy Sacz

18

Mariusz Zganiacz

6

31.01.84

173/70

Korona Kielce

16


Napastnicy:

 

 

Kamil Groborz

13

02.10.92

186/75

Gazobudowa Zabrze

5

Pavol Cicman

16

30.01.85

175/71

MFK Dolný Kubín

20

Rubén Jurado

22

25.04.86

178/74

UD Almansa

13

Wojciech Kędziora

24

20.12.80

187/75

Zaglebie Lubin

14

Patryk Nalepa

26

21.04.92

184/73

Concordia Knurów

1

Adrian Świątek

13

22.07.86

174/62

Ruch Radzionków

17


Sztab szkoleniowy

Marcin Brosz - I trener

Dariusz Dudek – II trener

Marek Matuszek - trener bramkarzy

Grzegorz Zydek -  trener odnowy

Opieka medyczna

Marek Wójcik - lekarz

Andrzej Grajek - masażysta

Obsługa techniczna

Tadeusz Stańko

Piast Gliwice - runda jesienna

W górnym rzędzie od lewej: , masażysta - Andrzej Grajek, Patryk Nalepa, Wojciech Lisowski, Kamil Groborz, Krzysztof Hałgas, Łukasz Krzycki, Adrian Klepczyński, Tomasz Bzdęga, Radosław Murawski, lekarz - Marek Wójcik,.
W środkowym rzędzie od lewej: Marcin Pietroń, Jan Buryán, Mateusz Matras, Dariusz Trela, Marcin Korbecki, Jakub Szmatuła, Pavel Vrana, Rudolf Urban, Pavol Cicman.
W dolnym rzędzie od lewej:
Szymon Matuszek, Mariusz Zganiacz, Przemysław Bella, menadżer/kierownik drużyny - Janusz Bodzioch, trener bramkarzy - Marek Matuszek, trener - Marcin Brosz, II trener - Dariusz Dudek, Bartosz Sopel, Adrian Świątek, Tomasz Podgórski.

Foto: Michał Duśko

 

 

 

RUNDA WIOSENNA

 

Przybyli:
Fernando
Cuerda Pena (Honwed Budapeszt)
Álvaro Jurado Espinosa (Cadiz CF)
Tomáš Dočekal (FK Viktoria Žižkov)
Radosław Murawski (wychowanek - zespół juniorów)
Dominik Witek (wychowanek - zespół juniorów)


Testowani:
Javier
Lorente-Sorolla ( Sporting Gijón II)
Francisco Reyes Matias (SD Compostela)
Krzysztof Smok (Orzeł Balin)
Marcos Henrique da Silva Bonfim ( Polonia 1912 Leszno ),
Rafał Jankowski (N – Zagłębie Sosnowiec),
Martin Laurinc (TJ Baník Ružiná),
Martin Minarčík (brak klubu),
Nílton de Oliveira Silva „Niltăo” (América FC (Rio de Janeiro)
Mateusz Rajfur (Wisła Kraków ME)
Mateusz Rabiej (P – LZS Leśnica),
Dominik Witek (junior - Piast Gliwice),
Patryk Ogórek (pomocnik - 22 lata - Batory Wola Batorska – A klasa),
Zbigniew Grasman (napastnik - Górnik Pszów V-liga)


Ubyli:
Kamil
Groborz (Skra Częstochowa)
Marcin Pietroń (GKS Katowice)
Szymon Matuszek (Wisła Płock)
Bartosz Sopel (LZS Leśnica)

 

Zawodnik

Nr

Data ur.

wzrost/
waga

Poprzedni klub

Gry


Bramkarze:

Marcin Korbecki

30

12.10.90

184/80

Karpaty Krosno

-

Jakub Szmatuła

1

22.03.81

187/79

Górnik Zabrze

13

Dariusz Trela

12

05.12.89

183/80

Okocimski
KS Brzesko

7


Obrońcy:

 

 

Mateusz Bodzioch

5

04.06.90

190/82

Ruch Zdzieszowice

11

Jan Buryán

20

17.02.77

182/80

MFK Karviná

13

Adrian Klepczyński

14

01.04.81

187/73

Polonia Bytom

18

Łukasz Krzycki

15

10.01.84

188/79

GKS Tychy ’71

16

Wojciech Lisowski

21

10.02.92

186/74

Legia Warszawa

4

Mateusz Matras

4

23.01.91

193/88

Gwarek Ornontowice

16

Gediminas Paulauskas

18

27.10.82

189/78

Illicziwec-2 Mariupol

9

Fernando Cuerda Pena

3

06.03.84

190/82

MAS de Fčs

 


Pomocnicy:

Tomasz Bzdęga

7

18.03.85

185/82

KSZO Ostrowiec Swietokrzyski

14

Krzysztof Halgas

11

27.01.91

186/71

Olimpia Elblag

5

Álvaro Jurado Espinosa

19

05.09.81

182/82

Cádiz CF

-

Radoslaw Murawski

9

22.04.94

173/68

Wychowanek

-

Rafal Pietrzak

2

30.01.92

176/69

Górnik Zabrze

7

Tomasz Podgórski

17

30.12.85

175/70

Zawisza Bydgoszcz

18

Rudolf Urban

8

01.03.80

181/75

Sandecja Nowy Sacz

18

Mariusz Zganiacz

6

31.01.84

173/70

Korona Kielce

16


Napastnicy:

 

 

Tomás Docekal

13

24.05.89

182/78

Viktoria Žižkov

 

Pavol Cicman

16

30.01.85

175/71

MFK Dolný Kubín

20

Rubén Jurado

22

25.04.86

178/74

UD Almansa

13

Wojciech Kędziora

24

20.12.80

187/75

Zaglebie Lubin

14

Patryk Nalepa

26

21.04.92

184/73

Concordia Knurów

1

Adrian Świątek

10

22.07.86

174/62

Ruch Radzionków

17


Sztab szkoleniowy

Marcin Brosz - I trener

Dariusz Dudek - I trener

Marek Matuszek - trener bramkarzy

Grzegorz Zydek - trener dietetyk

Bogdan Wilk - Skaut

Janusz Bodzioch - manager/kierownik drużyny


Opieka medyczna

Marek Wójcik - lekarz

Andrzej Grajek - masażysta

Centrum Fizjoterapii "Fizjofit"

Obsługa techniczna

Tadeusz Stańko

 

W górnym rzędzie od lewej: Ruben Jurado Fernandez, Alvaro Jurado, Fernando Cuerda, Mateusz Matras, Tomas Docekal, Łukasz Krzycki, Adrian Klepczyński, Wojciech Kędziora, Mateusz Bodzioch, Wojciech Lisowski, Tomasz Bzdęga
W środkowym rzędzie od lewej:
Rafał Pietrzak,  Tomasz Podgórski, Pavol Cicman, Rudolf Urban, Dariusz Trela, Jakub Szmatuła, Marcin Korbecki, Gediminas Paulauskas, Patryk Nalepa, Mariusz Zganiacz, Radosław Murawski
W dolnym rzędzie od lewej: Jan Buryan, Andrzej Grajek – masażysta, Marek Matuszek - trener bramkarzy, Dariusz Dudek – II Trener, Marcin Brosz - I Trener, Janusz Bodzioch – manager, Adrian Świątek

 

Foto: piast-gliwice.eu