Sezon 2008/09 - Runda jesienna
Górny rzad od lewej:
Piotr Prędota, Daniel Koczon, Jarosław Kaszowski, Andrzej Grajek - masażysta, Marek Wójcik - lekarz, Janusz Łoboda - masażysta, Leszek Dyja - trener przygotowania fizycznego, Marcin Nowak, Marcin Folc, Michal Szczyrba.
Srodkowy rzad od lewej:
 Michał Filipowicz, Łukasz Żyrkowski, Paweł Gamla, Łukasz Krzycki, Adam Banaś, Łukasz Ponichtera, Grzegorz Kasprzik, Jakub Szmatuła, Piotr Petasz, Rafał Andraszak, Daniel Chylaszek, Marcin Adamek, Marek Gładkowski
Dolny rzad od lewej:

Marcin Bojarski, Stanisław Wróbel, Maciej Michniewicz, Krzysztof Kukulski, Tomasz Rogala - trener bramkarzy, Janusz Bodzioch - menager-kier. druzyny, Marek Wlecialowski - I trener, Józef Dankowski - II trener, Miroslaw Widuch, Mariusz Muszalik, Tomasz Podgórski, Lumír Sedlácek

UWAGA - Po sesji zdjeciowej do innych klubów zostali wypozyczeni Michal Filipowicz i Łukasz Żyrkowski
W nawiasie podano numer w jakim wystepuje zawodnik
 
Sztab szkoleniowy
 
Marek Wleciałowski
I trener
Józef Dankowski
II trener
Tomasz Rogala
trener bramkarzy
 
       
   
Janusz Bodzioch
manager/kierownik drużyny
Leszek Dyja
Trener przygotowania fizycznego
   
Bramkarze
     
 
Grzegorz Kasprzik (1) Lukasz Ponichtera (12) Jakub Szmatuła (33)  
 
Obroncy:
Adam Banaś (4) Pawel Gamla (5) Kamil Glik (25) Łukasz Krzycki (15)
 
Maciej Michniewicz (20)Marcin Nowak (6) Piotr Petasz (2) Lumir Sedlacek (14)
 
   
Miroslaw Widuch (3)    
 
Pomocnicy:
Marcin Adamek (24 ) Marcin Bojarski (21)Daniel Chylaszek (22) Jarosław Kaszowski (8) (K)
 
Mariusz Muszalik (11) Tomasz Podgórski (17) Marcin Radzewicz (30) Michal Szczyrba (19)
    
   
Marek Gładkowski (27)   
 
Napastnicy:
Rafal Andraszak (7) Daniel Iwan (26) Marcin Folc (13)Daniel Koczon (16)
 
    
Krzysztof Kukulski (10) Sebastian Olszar (31) Piotr Prędota (18)Stanislaw Wróbel (9)
       

Marek Wójcik
lekarz

Janusz Łoboda
masażysta

Andrzej Grajek
masażysta
 
    

W przerwie letniej
Przybyli
: Marcin Bojarski (Cracovia Kraków), Marcin Folc (Zaglebie Sosnowiec), Marek Gladkowski (wychowanek), Daniel Koczon (Motor Lublin), Mariusz Muszalik (Groclin Grodzisk Wielkopolski), Limir Sedlacek (Polonia Warszawa), Jakub Szmatula (Warta Poznan), Marcin Radzewicz (Polonia Bytom), Sebastian Olszar (Zaglebie Sosnowiec) 
Odeszli: Tomasz Balul (Gawin Królewska Wola), Michal Chamera (Baltyk Gdynia), Michal Filipowicz (Odra Opole), Wojciech Kedziora (Zaglebie Lubin), Adam Kompala (Ruch Radzionków), Lukasz Zyrkowski (Energetyk ROW Rybnik)